Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
Kanlux-TAXI-9LED-NW-chróm
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
Schodiskové svietidlo KANLUX TAXI LED9KW 0,6W 10Lm 4000K matný chróm
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | 70 x 70 x 50mm |
| Počet LED prvkov | 9 DIP LED 4mm |
| Príkon | 0,6W |
| Vstupné napätie | AC 220-240V 50/60Hz |
| Svetelný tok | 10Lm |
| Teplota farby svetla | Natural White 4000K |
| Váha | 190g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 20.000 hod. |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Krytie | IP54 |
| CRI index | Ra80 |
| Výrobca | KANLUX |
Kanlux TAXI SMD je akcentové LED svietidlo. Je možné ho inštalovať ako do interiéru, tak exteriéru (IP54). Je ideálnym riešením pre dekoratívne osvetlenie schodísk, chodieb i plôch.
Orientačné osvetlenie zabudovateľné do steny.
Stránka výrobcu: TAXI SMD L C/M-NW