Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
LS-120LED-SMD3528-NW-12V-ECO
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LS 120LED SMD3528 9,6W 500Lm Natural White 12V ECO - San'an
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Počet LED prvkov | 120/meter |
| Typ LED prvkov | SMD 3528 San'an |
| Príkon | 9,6W/meter |
| Vstupné napätie | DC 12V |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Svetelný tok | 500 Lumenov |
| Teplota farby svetla | Denná - naturálna biela 4000K-5000K |
| Váha | 100g cievka |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| Šírka LED pásu | 8mm |
| Deliteľnosť LED pásu | 25mm |