Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
LS-120LED-SMD3528-NW-12V
Nový produkt
Tovar na objednávku - Dodacia doba 20 dní
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LS 120LED SMD3528 9,6W 560Lm Natural White 12V
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Množstvo | Cena | Ušetríte |
|---|---|---|
| 5 | 3,23 EUR | Až do 0,25 EUR |
| 10 | 3,18 EUR | Až do 1,00 EUR |
| 20 | 3,13 EUR | Až do 3,00 EUR |
| 30 | 3,08 EUR | Až do 6,00 EUR |
| 40 | 3,03 EUR | Až do 10,00 EUR |
| 50 | 2,98 EUR | Až do 15,00 EUR |
| Počet LED prvkov | 120/meter |
| Typ LED prvkov | SMD 3528 Epistar Brand chips |
| Príkon | 9,6W/meter |
| Vstupné napätie | DC 12V |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Svetelný tok | 560 Lumenov |
| Teplota farby svetla | Denná - naturálna biela 4300K |
| Váha | 100g cievka |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| Šírka LED pásu | 8mm |
| Deliteľnosť LED pásu | 2,5cm |
| CRI index | Ra80 |