Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
OPTONICA-2674
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LED Panel Round - bezrámový Ø175mm 24W 2010Lm Warm White OPTONICA
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | priemer 175mm, výška 27mm |
| Typ LED prvkov | SMD2835 |
| Príkon | 24 W |
| Vstupné napätie | AC 220-240V, 50/60Hz |
| Vyžarovací uhol | 180° |
| Svetelný tok | 2010 Lumenov |
| Teplota farby svetla | Teplá biela 2700K |
| Váha | 342g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 15.000 hod. |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Ekvivalent ku klasickej žiarovke | 120W |
| CRI index | Ra80 |
| Výrobca | OPTONICA |