Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
Optonica-2967
Nový produkt
Tovar je skladom
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LED Panel Square 17x17cm 12W 840Lm Natural White Backlit Optonica
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | 170 x 170 x 24mm |
| Príkon | 12W |
| Vstupné napätie | AC85-265V 50/60Hz |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Svetelný tok | 840 Lumenov |
| Teplota farby svetla | Natural White 4500K |
| Váha | 130g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 25.000 hodín |
| Pracovná teplota | -20° +50°C |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Krytie | IP20 |
| Poznámka | Montážna hĺbka svietidla 24mm |
| Ekvivalent ku klasickej žiarovke | 60W konvenčný svetelný zdroj |
| CRI index | Ra80 |
| Výrobca | OPTONICA |
Štvorcový LED panel s vonkajším rozmerom 17x17cm určený na zapustenú montáž do sadrokartónu
Farba orámovania biela (materiál plast bielej farby)
Typ Backlit - zadné podsvietenie - veľmi dobre rozptyluje svetlo do priestoru
Vhodná náhrada za klasické osvetlenie žiarovkami v rámikoch, nahradí cca 60W až 80W halogénovú žiarovku
Farba emitovaného svetla - naturálna - denná biela 4500K
Hodnovernosť podania farieb CRI≥80
Účinnosť svetelného zdroja 70Lm/W
Montážny otvor 15x15cm