Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
HEDA-HDW12RN
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LED Panel Round ⌀170mm 12W 850Lm Natural White HEDA
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | priemer 170mm, výška 25,5mm |
| Typ LED prvkov | SMD2835 |
| Príkon | 12 W |
| Vstupné napätie | AC 180-260 V50/60Hz |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Svetelný tok | 850 Lumenov |
| Teplota farby svetla | Natural-denná biela 4000K |
| Váha | 210g |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Krytie | IP40 |
| Ekvivalent ku klasickej žiarovke | 65W |
| CRI index | Ra80 |
| Výrobca | HEDA |