Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
BRG-LP-Square-30x30-24W-WW
Nový produkt
Tovar na objednávku - Dodacia doba 7 dní
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LED Panel Square 30x30cm 24W 1900Lm Warm White BRG
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | 298x298x10mm |
| Vstupné napätie | AC85-265V 50/60Hz |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Svetelný tok | 1900Lm |
| Teplota farby svetla | Teplá biela 3000K |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Krytie | IP20 |
| CRI index | Ra80 |
LED panel s rozmerom 298 x 298 x 10 mm určený na montáž do sadrokartónu
Farba orámovania biela (materiál zliatina hliníka upravená striekaním do bielej farby)
Panel veľmi dobre rozptyluje svetlo do priestoru
Vhodná náhrada za klasické osvetlenie žiarovkami v rámikoch, nahradí cca 120W až 140W halogénovú žiarovku
Externý napájací zdroj je súčasťou dodávky (INPUT AC 85-265V 50/60Hz, OUTPUT DC 54-80V 300mA), rozmery zdroja: 90 x 36 x 22 mm
Účinnosť svietidla 79Lm/W
Použité LED čipy SMD2835 od výrobcu SANNAN
Montážny otvor 275 až 280mm x 275 až 280 mm