Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
LUMAX-HDW12PN
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LED panel Round 170mm 12W 1200Lm Natural White LUMAX
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | priemer 170mm, výška 12mm |
| Typ LED prvkov | SMD2835 |
| Príkon | 12 W |
| Vstupné napätie | AC 220-240V, 50/60Hz |
| Vyžarovací uhol | 180° |
| Svetelný tok | 1200 Lm |
| Teplota farby svetla | Natural-denná biela 4000K |
| Váha | 180g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 25.000 hod. |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Krytie | IP20 |
| Ekvivalent ku klasickej žiarovke | 75W |
| CRI index | Ra80 |
| Výrobca | LUMAX |