Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
L-LP-Square-17x17-12W-NW
Nový produkt
Tovar je skladom
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LED Panel Square 17x17cm 12W 1080Lm Natural White LUMENIX
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | 168 x168mm |
| Typ LED prvkov | SMD 2835 |
| Príkon | 12W |
| Vstupné napätie | AC85-265V 50/60Hz (menič napätia) |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Svetelný tok | 1080 Lumenov |
| Teplota farby svetla | Denná biela - Natural 4500K |
| Váha | 300g svietidlo, 37g menič napätia |
| Priemerná životnosť v hodinách | 25 000 hodín (LED panel) |
| Pracovná teplota | -20° +50°C |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Krytie | IP20 |
| Poznámka | Montážna hĺbka svietidla 10mm |
| Ekvivalent ku klasickej žiarovke | 60W konvenčný svetelný zdroj |