Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
OPTONICA-2439
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LED panel Round Ø170mm 12W 840Lm Warm White OPTONICA
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | Premier 170mm x výška 20mm |
| Príkon | 12W |
| Vstupné napätie | AC 85-265V, 50/60Hz |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Svetelný tok | 840 Lumenov |
| Teplota farby svetla | Teplá biela 2800K |
| Váha | 190g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 20.000 hod. |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Krytie | IP20 |
| CRI index | Ra80 |
| Výrobca | OPTONICA |