Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
LP-Round-168mm-12W-860Lm-NW
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LED panel Round 168mm 12W 860Lm Natural White BRG
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | priemer 168mm, výška 12mm |
| Typ LED prvkov | SMD2835 |
| Príkon | 12 W |
| Vstupné napätie | AC 85-265 V |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Svetelný tok | 860 Lm |
| Teplota farby svetla | Natural-denná biela 4000K |
| Váha | 180g |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Ekvivalent ku klasickej žiarovke | 75W |