Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
OPTONICA-2617
Nový produkt
Tovar na objednávku - Dodacia doba 7 dní!
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LED Panel Square 17x17cm 12W 1000Lm Cold White CRI95 OPTONICA
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | 173 x 173 x 18mm |
| Typ LED prvkov | SMD 2835 |
| Príkon | 12W |
| Vstupné napätie | AC175-265V 50/60Hz (menič napätia) |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Svetelný tok | 1000 Lumenov |
| Teplota farby svetla | Studená biela 6000K |
| Váha | 300g svietidlo, 37g menič napätia |
| Priemerná životnosť v hodinách | 15.000 hodín (LED panel) |
| Pracovná teplota | -20° +45°C |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Krytie | IP20 |
| Poznámka | Montážna hĺbka svietidla 35mm |
| Ekvivalent ku klasickej žiarovke | 60W konvenčný svetelný zdroj |
| CRI index | Ra95 |
| Výrobca | OPTONICA |
LED panel s rozmerom 173mm x 173mm x 18mm určený na montáž do sadrokartónu
Farba orámovania biela (materiál zliatina hliníka upravená striekaním do bielej farby)
Panel veľmi dobre rozptyluje svetlo do priestoru
Vhodná náhrada za klasické osvetlenie žiarovkami v rámikoch, nahradí cca 60W halogénovú žiarovku
Externý napájací zdroj je súčasťou dodávky
Účinnosť svetelného zdroja 84Lm/W