Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
HEDA-HDW12SW/S
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LED panel Square 20x20cm 12W 800Lm Warm White HEDA
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | 201,5 x 201,5mm |
| Príkon | 12W |
| Vstupné napätie | AC 180-260V 50/60Hz |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Svetelný tok | 800 Lumenov |
| Teplota farby svetla | Teplá biela 3000K |
| Váha | 331g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 15.000 hod. |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Krytie | IP40 |
| CRI index | Ra80 |
LED panel určený na montáž do sadrokartónu
Vonkajšie rozmery 201,5 x 201,5mm
Montáž do otvoru 185 x 185mm, montážna hĺbka min. 32mm
LED Panel ideálne rozptyľuje svetlo do priestoru, neoslňuje
Vhodná náhrada za klasické osvetlenie žiarovkami v rámikoch, nahradí cca 60W halogénovú žiarovku
Externý napájací zdroj s výstupným napájacím vodičom dĺžky 13cm (zdroj má rozmery 70x36x29mm)
Účinnosť svetelného zdroja 70Lm/W
Materiál svietidla ABS plast bielej farby
Priemerná životnosť viac ako >7500 ON/OFF cyklov
PF>0,5
Svietidlo nie je stmievateľné
Energetická trieda G