Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
LEDLUMEN-DL-03R-18W-WW
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LED panel Round 220mm 18W 1521Lm Warm White LEDLUMEN
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | ф220x32 mm |
| Typ LED prvkov | SMD2835 |
| Príkon | 18 W |
| Vstupné napätie | AC1 85-265 V |
| Vyžarovací uhol | 110° |
| Svetelný tok | 1521 Lumenov |
| Teplota farby svetla | Teplá biela (3000K) |
| Váha | 340g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 20.000 hod. |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Krytie | IP20 |
| Ekvivalent ku klasickej žiarovke | 70W |
| CRI index | Ra80 |