Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
OPTONICA-2436
Nový produkt
Tovar na objednávku - Dodacia doba 10 dní!
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LED panel Round 120mm 6W 360Lm Warm White Optonica
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | ф118x22 mm |
| Typ LED prvkov | SMD2835 |
| Príkon | 6 W |
| Vstupné napätie | AC 85-265 V |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Svetelný tok | 360 Lm |
| Teplota farby svetla | Teplá biela (2800K) |
| Váha | 110g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 20 000 hodín |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Krytie | IP20 |
| Ekvivalent ku klasickej žiarovke | 30W |
| CRI index | Ra80 |
| Výrobca | OPTONICA |