Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
LUMAX-LOR3060C
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LED visiace svietidlo PANEL-DISC Ø60cm 30W 2400Lm Natural White LUMAX
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | ø 600x38 mm |
| Svetelný tok | 2400 Lumenov (987cd) |
| Teplota farby svetla | Naturálna biela - denná biela 4000K |
| Váha | 1900g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 25.000 hodín |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| CRI index | Ra80 |
Akrylátový disk vsadený do LED panela
LED panel emituje svetlo na pracovnú plochu pod uhlom 120°, akrylátový disk rozptyluje svetlo do priestoru 360°
Napájací vodič v transparentnej izolácii dĺžky 150cm