Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
OPTONICA-5512
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
T8 60cm 9W 1050Lm Natural White NANO-PVC OPTONICA
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Pätica | T8 |
| Typ LED prvkov | SMD2835 |
| Príkon | 9W |
| Vstupné napätie | AC 175-2465V 50/60Hz |
| Vyžarovací uhol | 270° |
| Svetelný tok | 1050 Lumenov |
| Teplota farby svetla | Natural - denná biela 4100K |
| Váha | 120g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 25.000 hodín |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Priemer žiarovky | 26mm |
| Dĺžka žiarovky | 600mm |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| CRI index | Ra80 |