Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
T8-150-24W-NW-PVC-HEDA
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
T8 150cm 24W 2160Lm Natural White - One side power-PVC HEDA
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | Priemer: 26mm, Dĺžka 1500mm |
| Pätica | T8/G13 |
| Typ LED prvkov | SMD LED 2835 |
| Príkon | 24W |
| Vstupné napätie | AC 175-250V 50/60Hz |
| Vyžarovací uhol | 270° |
| Svetelný tok | 2160 Lumenov |
| Teplota farby svetla | Natural White 4000K |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| CRI index | Ra80 |