Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
MiLight-Downlight-RGB+CCT-FUT062
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LED stropné svietidlo 9W RGB+CCT Downlight-integrated controller MiLight FUT062
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | Ø135mm, výška 50mm |
| Príkon | 9W |
| Vstupné napätie | AC100~240V 50/60Hz |
| Vyžarovací uhol | 15° |
| Svetelný tok | 700 Lumenov |
| Teplota farby svetla | RGBCCT |
| Váha | 419g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 35.000 hodín |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| CRI index | Ra80 |