Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
HEDA-HCL1204S
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LED stropnica s MW senzorom ⌀33cm 12W 840Lm Natural White HEDA
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | ⌀330 x 70mm |
| Vstupné napätie | AC 220-240V 50/60Hz |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Svetelný tok | 840 Lumenov |
| Teplota farby svetla | Naturálna biela 4000K |
| Váha | 490g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 20.000 hodín |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Krytie | IP44 |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| Ekvivalent ku klasickej žiarovke | 60W |
| CRI index | Ra80 |
| Výrobca | HEDA |