Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
Optonica-3286
Nový produkt
Tovar na objednávku - Dodacia doba 7 dní!
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LED stropné svietidlo 7W COB LED 525Lm Warm White 50° OPTONICA
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | ф90 x 40 mm |
| Počet LED prvkov | 1xCOB LED |
| Príkon | 7W |
| Vstupné napätie | AC100-240V, 50/60Hz |
| Vyžarovací uhol | 50° |
| Svetelný tok | 525 Lumenov |
| Teplota farby svetla | Teplá biela 2700K |
| Váha | 66g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 20.000 hodín |
| Pracovná teplota | -20°C / +40°C |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Krytie | IP20 |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| Ekvivalent ku klasickej žiarovke | 35W |
| CRI index | Ra80 |