Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
RM-DL-1-15PS-WW
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LED stropné svietidlo 15x1W LED 15W 1300Lm Warm White Downlight
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Typ LED prvkov | 1Watt EPISTAR |
| Príkon | 15W |
| Elektrický prúd | 300mA |
| Vstupné napätie | AC 100-240V |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Svetelný tok | 1300 Lumenov |
| Teplota farby svetla | Teplá biela 3000-3500K |
| Priemerná životnosť v hodinách | 35 000 hodín |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| Ekvivalent ku klasickej žiarovke | 100W |