Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
Nový produkt
Uhol svetla 60°;
Farba svetla denná biela;
Spotreba elektrickej energie 15W;
Ekvivalent ku 100 W konvenčnej žiarovke ;
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LED stropné svietidlo AL 15x1W LED 15W 1300Lm Natural White Downlight
Uhol svetla 60°;
Farba svetla denná biela;
Spotreba elektrickej energie 15W;
Ekvivalent ku 100 W konvenčnej žiarovke ;
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Počet LED prvkov | 15x1W |
| Typ LED prvkov | 1W High Power EDISON |
| Príkon | 15W |
| Elektrický prúd | 320mA |
| Vyžarovací uhol | 60° |
| Svetelný tok | 1300 Lumenov |
| Teplota farby svetla | Natural - denná biela 4000-4500K |
| Priemerná životnosť v hodinách | 30 000 hodín |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| Ekvivalent ku klasickej žiarovke | 100W |