Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
OPTONICA-12815
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LED stropné svietidlo kruhové 60W 4500Lm CCT OPTONICA čierna/drevo-dub
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | ф510 x 80 mm |
| Vstupné napätie | AC 220-240V 50/60Hz |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Svetelný tok | Max. 4500 Lumenov |
| Teplota farby svetla | CCT - 3000K-6000K |
| Váha | 2325g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 25.000 hod. |
| Krytie | IP20 |
| Ekvivalent ku klasickej žiarovke | 325W |
| CRI index | Ra80 |
| Výrobca | OPTONICA |