Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
KANLUX-STIVI-LED-24W-NW-O-SE
Nový produkt
Tovar na objednávku - Dodacia doba 7 dní!
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LED stropné svietidlo s MW senzorom STIVI 24W 3120Lm Natural White IP65 KANLUX
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | Premier 280mm x výška 54mm |
| Vstupné napätie | AC 220-240V 50/60Hz |
| Vyžarovací uhol | 110° |
| Svetelný tok | 3120Lm |
| Teplota farby svetla | Naturálna biela 4000K |
| Váha | 800g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 50.000 hod. |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Krytie | IP65 |
| Poznámka | MW senzor |
| Ekvivalent ku klasickej žiarovke | 227W |
| CRI index | Ra80 |
| Výrobca | KANLUX |
Stránka výrobcu: KANLUX STIVI LED 24W-NW-O-SE