Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
OPTONICA-12602
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LED stropné zápustné svietidlo 18W 1800Lm 3in1 WW/NW/CW 180° bezrámové OPTONICA
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | Ø120mm, výška 33mm |
| Príkon | 18W |
| Vstupné napätie | AC 220-240V 50/60Hz |
| Vyžarovací uhol | 180° |
| Svetelný tok | 1800 Lumenov |
| Teplota farby svetla | Teplá biela 3000K/Naturálna biela 4000K/Studená biela 6000K |
| Priemerná životnosť v hodinách | 20.000 hodín |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Krytie | IP20 |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| Ekvivalent ku klasickej žiarovke | 100W |
| CRI index | Ra80 |
| Výrobca | OPTONICA |
Bezrámový dizajn svietidla poskytuje moderný a štýlový vzhľad. Svietidlo sa vyznačuje pohodlnou montážou, ktorú zabezpečuje nastaviteľný mechanizmus. Umožňuje montáž všetkých svietidiel tejto série do montážneho otvoru rovnakého priemeru. Montážny otvor je nastaviteľný v rozsahu Ø 43-95 mm.
Svietidlo je určené na zapustenie do stropu alebo do napínaných stropov a je vhodnou alternatívou za žiarovky v podhľadových rámčekoch. Vonkajšie rozmery svietidla sú priemer Ø120mm x výška 33mm
Svietidlo má uhol emitovaného svetla 180°, čo je vhodné pre nasvietenie väčšieho priestoru
Farba svetla je nastaviteľná pomocou prepínača na prívodnom kábli z externého predradníka, možnosť prepnutia na svetlo teplej bielej farby 3000K, naturálnej bielej farby 4000K a studenej bielej farby 6000K
Hodnovernosť podania farieb emitovaného svetla je CRI Ra>80
Svietidlo nieje stmievateľné
Montážny otvor Ø43-95 mm