Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
spectrumLED-DURE3-8W-WW
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LED stropné zápustné svietidlo okrúhle Ф118mm 8W 725Lm WW IP54 DURE3
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | Rozmery svietidla: priemer 118mm, výška 31mm |
| Príkon | 8W |
| Elektrický prúd | 62mA (AC 230V) |
| Vstupné napätie | AC220-240V/50Hz |
| Vyžarovací uhol | 110° |
| Svetelný tok | 1000 Lumenov |
| Teplota farby svetla | Teplá biela 3000K |
| Váha | 110g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 17.000 hodín |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Krytie | IP54 |
| Poznámka | Montážny otvor: ф92 mm |
| Ekvivalent ku klasickej žiarovke | 60W |
| CRI index | Ra80 |
| Výrobca | spectrumLED |