Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
OPTONICA-19112
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LED stropné svietidlo VENTILÁTOR BLACK WOOD 18W 1440Lm CCT OPTONICA
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | priemer 1135mm x výška 250mm |
| Vstupné napätie | AC 220-240V 50/60Hz |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Svetelný tok | 1440Lm |
| Teplota farby svetla | CCT - 3000K/4000K/6000K |
| Váha | 1500g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 25.000 hod. |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Krytie | IP20 |
| CRI index | Ra80 |
| Výrobca | OPTONICA |