Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
spectrumLED-SLI031036WW_PW
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LED stropné svietidlo NYMPHEA ROUND B/W 32W 3380Lm Warm White IP54 spectrumLED
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | priemer 380mm x výška 55mm |
| Typ LED prvkov | SMD2835 |
| Príkon | 142mA |
| Vstupné napätie | AC 220-240V 50/60Hz |
| Vyžarovací uhol | 115° |
| Svetelný tok | 3380Lm |
| Teplota farby svetla | Teplá biela 3000K |
| Váha | 600g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 17.000 hodín (15.000 x ON/OFF) |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Krytie | IP54 |
| CRI index | Ra80 |
| Výrobca | spectrumLED |