Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
spectrumLED-DURE3-18W-NW
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LED stropné zápustné svietidlo okrúhle Ф170mm 18W 1600Lm NW IP54 DURE3
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | Rozmery svietidla: priemer 170mm, výška 34mm |
| Príkon | 18W |
| Elektrický prúd | 135mA (AC 230V) |
| Vstupné napätie | AC220-240V/50Hz |
| Vyžarovací uhol | 110° |
| Svetelný tok | 1600 Lumenov |
| Teplota farby svetla | Naturálna biela 4000K |
| Váha | 140g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 17.000 hodín |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Krytie | IP54 |
| Poznámka | Montážny otvor: ф145 mm |
| Ekvivalent ku klasickej žiarovke | 100W |
| CRI index | Ra80 |