Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
Optonica-DL2586
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LED stropnica Ø225mm 18W 1600Lm 3in1 (CW-NW-WW) Optonica DL2586
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | Rozmery svietidla: priemer ф225mm, výška 19mm |
| Typ LED prvkov | SMD2835 |
| Vstupné napätie | AC 220-240V 50/60Hz |
| Vyžarovací uhol | 100° |
| Svetelný tok | 1600Lm |
| Teplota farby svetla | CW 6000K - NW 4000K -WW 3000K |
| Váha | 467g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 25.000 hodín |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Krytie | IP20 |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| Ekvivalent ku klasickej žiarovke | 107W |
| CRI index | Ra80 |
| Výrobca | OPTONICA |