Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
NYMPHEA-ECO-2-18W-WW-ROUND
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LED stropné svietidlo NYMPHEA ECO-2 ROUND 18W 1250Lm Warm White spectrumLED
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | Priemer 260 x Výška 55 [mm] |
| Typ LED prvkov | SMD2835 |
| Príkon | 150mA |
| Vstupné napätie | AC 220-240V 50/60Hz |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Svetelný tok | 1250Lm |
| Teplota farby svetla | Teplá biela 3000K |
| Váha | 600g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 17.000 hodín (15.000 x ON/OFF) |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Krytie | IP44 |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| Ekvivalent ku klasickej žiarovke | 150W |
| CRI index | Ra80 |