Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
KANLUX-VARSO-LED-18W-NW-L-SE
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LED stropné svietidlo s MW senzorom VARSO 18W 1700Lm Natural White IP54 KANLUX
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | 278 x 278 x 49mm |
| Vstupné napätie | AC 220-240V 50/60Hz |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Svetelný tok | 1700Lm |
| Teplota farby svetla | Naturálna biela 4000K |
| Váha | 910g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 20.000 hodín (20.000 x ON/OFF) |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Krytie | IP54 |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| Ekvivalent ku klasickej žiarovke | 120W |
| CRI index | Ra80 |
Stránka výrobcu: VARSO LED 18W-NW-L-SE