Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
Downlight-S-7W-WW-60-silver
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LED stropné svietidlo štvorcové 7W 500Lm Warm White 60° výklopné - strieborné
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | šírka 90 x 90mm, výška 43,5mm |
| Typ LED prvkov | SMD LED 2835 |
| Príkon | 6,5W |
| Elektrický prúd | 50mA |
| Vstupné napätie | AC 220-240V 50/60Hz |
| Vyžarovací uhol | 60° |
| Svetelný tok | 500 Lumenov |
| Teplota farby svetla | Teplá biela 3000K |
| Váha | 100g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 20.000 hodín |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Krytie | IP20 |
| Poznámka | Montážny otvor Ø70 |
| Ekvivalent ku klasickej žiarovke | 50W |
| CRI index | Ra80 |