Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
OPTONICA-stropnica-24W-NW-D35mm
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LED stropnica Ф350mm 24W 1680Lm Natural White OPTONICA
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | Ф350mm x 65mm |
| Vstupné napätie | AC175-265V 50/60Hz |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Svetelný tok | 1680Lm |
| Teplota farby svetla | Naturálna biela 4500K |
| Váha | 800g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 20.000 hodín (LED čip) |
| Pracovná teplota | -30°C / +50°C |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Krytie | IP44 |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| Ekvivalent ku klasickej žiarovke | 120W |
| CRI index | Ra80 |