Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
Downlight-8W-NW-nikel
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LED stropné svietidlo 8W 650Lm Natural White 100° Downlight - brúsený nikel
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | Vonkajší priemer Ø80mm, výška 58mm |
| Počet LED prvkov | 7 x SMD LED |
| Typ LED prvkov | SMD LED |
| Príkon | 8W |
| Elektrický prúd | 62 mA |
| Vstupné napätie | AC 220-240V 50/60Hz |
| Vyžarovací uhol | 100° |
| Svetelný tok | 650 Lumenov |
| Teplota farby svetla | Naturálna biela 4000K |
| Váha | 150g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 20.000 hodín |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Krytie | IP20 |
| Poznámka | Montážny otvor Ø68 |
| Ekvivalent ku klasickej žiarovke | 70W |
| CRI index | Ra80 |