Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
Optonica-Down-D195-20W-WW-145
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
Downlight D195mm COB 20W 1600Lm Warm White 145° OPTONICA
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | ф195x80 mm |
| Počet LED prvkov | 1xCOB |
| Typ LED prvkov | MCOB 20W |
| Príkon | 20W |
| Vstupné napätie | AC200-240V 50/60Hz |
| Vyžarovací uhol | 145° |
| Svetelný tok | 1600 Lumenov |
| Teplota farby svetla | Warm White 3000K |
| Váha | 1240g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 25 000 hodín |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Krytie | IP20 |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| CRI index | Ra80 |
| Výrobca | OPTONICA |