Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
HEDA-Stropnica-30W-NW-D330mm
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LED stropnica ⌀33cm 30W 3200Lm Natural White HEDA
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | priemer 330mm x výška 53mm |
| Typ LED prvkov | SMD2835 |
| Vstupné napätie | AC 180-260V 50/60Hz |
| Vyžarovací uhol | 100° |
| Svetelný tok | 3200Lm |
| Teplota farby svetla | Naturálna biela 4000K |
| Váha | 560g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 25.000 hodín (LED čip) |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Krytie | IP20 |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| Ekvivalent ku klasickej žiarovke | 375W / 98W |
| CRI index | Ra80 |