Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
Optonica-Downlight-D227-30W-CW
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
Downlight D227mm COB 30W 2340Lm Cold White 120° OPTONICA-INOX
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Počet LED prvkov | 1xCOB |
| Typ LED prvkov | MCOB 30W |
| Príkon | 32W |
| Vstupné napätie | AC220-240V |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Svetelný tok | 2340 Lumenov |
| Teplota farby svetla | Cold White 6000K |
| Váha | 675g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 25 000 hodín |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Krytie | IP21 |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
Svietidlo je vhodnou náhradou za klasické downlight-y používané v komerčných priestoroch, výhodou je nižšia montážna hĺbka ako v prípade klasického konvenčného downlight-u
Farba svetla je studená biela 6000K
Korpus svietidla je zliatina hliníka, pohľadová časť - rámik svietidla je z plastu v prevedení INOX
Číre krycie sklo je v strede upravené pieskovaním aby rovnomernejšie rozptyľovalo svetlo, pohľad do svietidla je komfortnejší