Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
Optonica-DL2291
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LED CCT stropnica ф460mm s RF diaľkovým ovládaním 40W 2800Lm Optonica DL2291
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | priemer svietidla 460mm, výška 80mm |
| Počet LED prvkov | 182 SMD LED (91x3000K+91x6400K) |
| Typ LED prvkov | SMD2835 EPISTAR brand chips |
| Vstupné napätie | AC 220-240V 50/60Hz |
| Svetelný tok | 2800 Lumenov max. |
| Teplota farby svetla | CCT - 3000K-6400K |
| Váha | 1950g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 20.000 hodín |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| CRI index | Ra80 |