Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
VL-Downlight-1x3W-CW
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LED stropné svietidlo 1x3W LED 3W 180Lm Cold White Downlight VL
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | Vonkajší priemer 52mm |
| Počet LED prvkov | 1x HP LED |
| Typ LED prvkov | 3W EPISTAR |
| Vyžarovací uhol | 60° |
| Svetelný tok | 180 Lumenov |
| Teplota farby svetla | Studená biela 6000K |
| Váha | 150g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 10 000 hodín |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| Ekvivalent ku klasickej žiarovke | 15W |
| CRI index | Ra70 |
| Výrobca | Very Lumen |