Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
masterLED-3358
Nový produkt
Tovar je nedostupný!
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LED stropnica ERIK s MW senzorom Ø325mm 18W 1260Lm Natural White masterLED
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | priemer 330mm, výška 55mm |
| Vstupné napätie | AC 220-240V 50/60Hz |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Svetelný tok | 1260Lm |
| Teplota farby svetla | Naturálna biela 4000K |
| Váha | 490g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 20.000 hodín (LED čip) |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Krytie | IP44 |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| Ekvivalent ku klasickej žiarovke | 80W |
| CRI index | Ra80 |