Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
HEDA-HDW083MN
Nový produkt
Tovar na objednávku
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LED stropné svietidlo 8W 640Lm Natural White 60° HEDA Downlight
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | ⌀78x52mm |
| Počet LED prvkov | 9 LED |
| Typ LED prvkov | SMD 2835 |
| Vstupné napätie | AC 180-260V 50/60Hz |
| Vyžarovací uhol | 60° |
| Svetelný tok | 640 Lumenov |
| Teplota farby svetla | Naturálna biela 4000K |
| Váha | 76g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 15.000 hodín |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Krytie | IP40 |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| Ekvivalent ku klasickej žiarovke | 50W |
Downlight - svietidlo určené na zapustenie do stropu je vhodnou alternatívou za žiarovky v podhľadových rámčekoch
Svietidlo má uhol emitovaného svetla 60°, čo je vhodné pre nasvietenie konkrétneho priestoru, hlavica svietidla je výklopná - umožňuje nasmerovanie emitovaného svetla do požadovaného priestoru
Farba svetla je podobná dennému svitu za jasného dňa - denná biela 4000K, Index CRI >80 Ra
Svietidlo nieje stmievateľné
Materiál svietidla ABS plast bielej farby
IP40
Svetelný zdroj SMD LED 2835 9ks, prekryté optikou 60°
Montážny otvor ⌀65mm
Životnosť 7.500 spínacích cyklov ON/OFF