Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
LEDVANCE-AC45788
Nový produkt
Tovar je skladom
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
R7S - 118mm LED 18,2W 2452Lm Warm White CRI80 DIMM OSRAM
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | Dĺžka 118 x priemer 28 mm |
| Pätica | R7S |
| Typ LED prvkov | SMD2835 |
| Príkon | 19W |
| Elektrický prúd | 87mA |
| Vstupné napätie | AC 220-240V, 50/60Hz |
| Vyžarovací uhol | 300° |
| Svetelný tok | 2452 Lumenov |
| Teplota farby svetla | Teplá biela 2700K |
| Váha | 90g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 25.000 hod. |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Ekvivalent ku klasickej žiarovke | TRIAC stmievateľná |
| CRI index | Ra80 |
| Výrobca | OSRAM |