Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
LEDVANCE-AC11923
Nový produkt
Tovar je skladom
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
R7S - 118mm LED 15W 2000Lm Warm White 2700K CRI80 OSRAM LED LINE
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | šírka 118mm, priemer 28mm |
| Pätica | R7S |
| Typ LED prvkov | SMD2835 OSRAM |
| Príkon | 15W |
| Elektrický prúd | 110mA (rozbehový prúd 5,68A) |
| Vstupné napätie | AC 220-240V, 50/60Hz |
| Vyžarovací uhol | 300° |
| Svetelný tok | 2000 Lumenov |
| Teplota farby svetla | Teplá biela 2700K |
| Váha | 68g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 15.000 hodín |
| Pracovná teplota | -20…+40 °C |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Priemer žiarovky | 28mm |
| Dĺžka žiarovky | 118mm |
| Ekvivalent ku klasickej žiarovke | Žiarovka je porovnateľná s 125W halogénovu R7S žiarovkou |
| CRI index | Ra80 |
| Výrobca | OSRAM |
Výnimočná LED žiarovka - kapsula R7s od spoločnosti OSRAM zo série LED LINE je ideálnym riešením pre náročné interiéry, kde estetika a funkčnosť idú ruka v ruke. Vďaka výkonu 15 W poskytuje osvetlenie na úrovni tradičnej žiarovky s výkonom 125 W, čo ju robí mimoriadne energeticky efektívnou. Vyžaruje teplé biele svetlo s teplotou 2700 K, ktoré dokonale zvýrazňuje atmosféru miestností a vytvára útulnú atmosféru podporujúcu relaxáciu.
Technická špecifikácia:
Rozmery :