Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
LEDLUMEN-J118-C-10W-NW
Nový produkt
Tovar na objednávku - Dodacia doba 7 dní
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
R7S - 118mm 30LED SMD2835 10W 1060Lm Natural White Ceramic LEDLUMEN
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | šírka 118mm, priemer 22mm |
| Pätica | R7S |
| Počet LED prvkov | 30xSMD2835 |
| Typ LED prvkov | SMD2835 EPISTAR |
| Príkon | 10W |
| Vstupné napätie | AC 220-240V |
| Vyžarovací uhol | 360° |
| Svetelný tok | 1060 Lumenov |
| Teplota farby svetla | Naturálna biela 4500K |
| Váha | 55g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 15.000 hodín (LED čip) |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Ekvivalent ku klasickej žiarovke | Žiarovka je porovnateľná s 75W halogénovu R7S žiarovkou |
| CRI index | Ra80 |