Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
LEDLUMEN-J78-C-5W-WW
Nový produkt
Tovar je skladom
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
R7S - 78mm 30LED SMD2835 5W 540Lm Warm White Ceramic LEDLUMEN
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | šírka 78mm, priemer 22mm |
| Pätica | R7S |
| Počet LED prvkov | 30xSMD2835 |
| Typ LED prvkov | SMD2835 EPISTAR |
| Príkon | 5W |
| Vstupné napätie | AC 220-240V |
| Vyžarovací uhol | 360° |
| Svetelný tok | 540 Lumenov |
| Teplota farby svetla | Teplá biela 3000K |
| Váha | 105g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 15.000 hodín (LED čip) |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Ekvivalent ku klasickej žiarovke | Žiarovka je porovnateľná s 45W halogénovu R7S žiarovkou |