Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
L4chip-R7S-118-8W-WW
Nový produkt
Tovar je skladom
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
R7S - 118mm 48LED SMD5730 8W 680Lm Warm White Led4chip
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | dĺžka, šírka, výška : 84x51x31mm |
| Pätica | R7S |
| Počet LED prvkov | 48xSMD5730 |
| Typ LED prvkov | SMD5730 EPISTAR |
| Príkon | 8W |
| Vstupné napätie | AC 85-265V |
| Vyžarovací uhol | 200° |
| Svetelný tok | 680 Lumenov |
| Teplota farby svetla | Teplá biela 3000K |
| Váha | 105g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 10.000 hodín (LED čip) |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Priemer žiarovky | Šírka s kolíkmi pätice 118mm |
| Ekvivalent ku klasickej žiarovke | Žiarovka je porovnateľná s 75W halogénovu R7S žiarovkou |
| Výrobca | Led4chip lighting |