Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
0018611H
Nový produkt
Svetelný tok 540 Lumenov;
Uhol svetla 200°;
Farba svetla studená biela;
Spotreba elektrickej energie 5W;
Napájacie napätie AC 85-265V;
Priama náhrada za halogénovú žiarovku s rozmerom 78mm;
Tovar je skladom
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
R7S - 78mm 24LED SMD5730 5W 540Lm Cold White
Svetelný tok 540 Lumenov;
Uhol svetla 200°;
Farba svetla studená biela;
Spotreba elektrickej energie 5W;
Napájacie napätie AC 85-265V;
Priama náhrada za halogénovú žiarovku s rozmerom 78mm;
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Pätica | R7S |
| Počet LED prvkov | 24xSMD5730 |
| Typ LED prvkov | SMD5730 |
| Príkon | 5W |
| Vstupné napätie | AC 85-265V |
| Vyžarovací uhol | 200° |
| Svetelný tok | 540 Lumenov |
| Teplota farby svetla | Studená biela 6000K |
| Váha | 56g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 25 000 hodín |
| Certifikácia | CE, RoHS |