Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
Optonica-HB8147
Nový produkt
Tovar je skladom
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LED UFO High Bay 150W 12000Lm Natural White 60° OPTONICA
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | ф340x88 mm |
| Vstupné napätie | AC180-260V 50/60Hz |
| Vyžarovací uhol | 90° |
| Teplota farby svetla | Naturálna biela 4500K |
| Váha | 2450g |
| Pracovná teplota | -30°C / +50°C |
| Krytie | IP65 |
| CRI index | Ra70 |